Jsme místní, jsme akční a jsme skupina. Jsme vaše holky z Masky

podporujeme zajímavé projekty, zajímáme se o dění v regionu, spolupracujeme, sdílíme a prostě máme rády Rakovnicko 😉

...a také právě teď pracujeme na Strategii nového programového období 2021 - 2027. Zde budeme uveřejňovat, jak přípravy postupují a co je nového 👍

Pomohlo by nám, pokud bychom znaly váš názor na navržené rozvojové potřeby. K tomuto účelu jsme si pro vás připravily dotazník. Pro všechny, kteří by byli ochotni se s námi o svůj názor podělit, je odkaz na dotazník zde.
Děkujeme 😊

❗️UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O DOTACE❗️
Dne 8.2.2021 byla vyhlášena 6. výzva PRV. Příjem žádostí probíhá od 1.3.2021 do 16.4.2021. Více informací naleznete zde.

SCLLD 2021 - 2027

Příprava Strategie SCLLD je v plném proudu!

Do nového programového období 2021 - 2027 schválilo územní působnost Místní akční skupiny Rakovnicko 83 obcí z území ORP Rakovník. To znamená, že MAS Rakovnicko bude působit na celém území okresu Rakovník a bude tak moci podpořit jakékoliv školy, školky, hasiče, podnikatele, zemědělce, neziskové organizace, obce či církve.

V průběhu září a října 2020 probíhalo mezi partnery MAS a zastupeli obcí dotazníkové šetření, jehož cílem byla aktualizace problémů a potřeb území a s tím související zjišťování relevance dílčích opatření předchozí Strategie SCLLD 2014 - 2020. Dotazníkové šetření mezi obcemi bylo navíc doplněno o sběr informací z oblasti plánování investic do infrastruktury a probíhající, či chystané implementace opatření chytrého venkova při plánování investic na území obce.

Analýza území, která byla zpracována na základě výstupů těchto dotazníkových šetření, slouží jako podklad pro přípravu návrhu Koncepční části Strategie MAS Rakovnicko 21+.

Budeme rádi, když nám s přípravou Strategie pomůžete, přeci jen, bude to Strategie nás všech 😉

Připravili jsme pro vás, naše spoluobčany, dotazník k jednotlivým rozvojovým potřebám území, které jsme definovali na základě nashromážděných dat a výsledků dotazníkových šetření mezi partnery MAS a zastupiteli obcí.

Svůj názor můžete vyjádřit vyplněním tohoto dotazníku.

Děkujeme, že nás v tom nenecháte a přispějete do příprav Strategie svým názorem 🙂

vaše holky z Masky

Mapa územní působnost MAS Rakovnicko v novém programovém období:

Územní působnost MAS Rakovnicko 2021 - 2027