MAS Rakovnicko
Rakovnicko o.p.s. Místní akční skupina Rakovnicko

MAS Rakovnicko

Jsme místní, jsme akční a jsme skupina. Jsme vaše holky z Masky
Andrea, Brigita, Radka, Kristýna a Monika


podporujeme zajímavé projekty, zajímáme se o dění v regionu, spolupracujeme, sdílíme a prostě máme rády Rakovnicko 😉

...a také právě teď pracujeme na Strategii nového programového období 2021 - 2027. Zde budeme uveřejňovat, jak přípravy postupují a co je nového 👍 

Pomohlo by nám, pokud bychom znaly váš názor na navržené rozvojové potřeby. K tomuto účelu jsme si pro vás připravily dotazník. Pro všechny, kteří by byli ochotni se s námi o svůj názor podělit, je odkaz na dotazník zde.
Děkujeme 😊

❗️UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O DOTACE❗️
Dne 8.2.2021 byla vyhlášena 6. výzva PRV. Příjem žádostí probíhá od 1.3.2021 do 16.4.2021. Více informací naleznete zde.

  • Obce
    v územní působnosti
  • 77
    Obcí
    v MAS Rakovnicko
  • 164
    Milionů korun
    získaných pro Rakovnicko

Výběrová komise

Platná od 25. 6. 2020 do 31. 12. 2027

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Bc. Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
Obec Břežany Václav Švolba Veřejný Místní a reg. správa
Mgr. Alena Kellerová Mgr. Alena Kellerová Soukromý Školství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Ing. Jan Švácha Ing. Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Ing. Antonín Lev Ing. Antonín Lev Soukromý Zemědělství
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Radek Spurný Radek Spurný Soukromý

Zemědělství

ZŠ a MŠ Lubná Mgr. Radek Vyskočil Veřejný Školství
Ing. Simona Vršecká Ing. Simona Vršecká Soukromý Školství

 

Platná od 8. 12. 2019 do 24. 6. 2020

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Bc. Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Břežany Václav Švolba Soukromý Volný čas
Mgr. Alena Kellerová Mgr. Alena Kellerová Soukromý Školství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Ing. Jan Švácha Ing. Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Ing. Antonín Lev Ing. Antonín Lev Soukromý Zemědělství
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Radek Spurný Radek Spurný Soukromý

Zemědělství

ZŠ a MŠ Lubná Mgr. Radek Vyskočil Veřejný Školství
Ing. Simona Vršecká Ing. Simona Vršecká Soukromý Školství

Platná od 8. 12. 2018 do 7. 12. 2019

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Břežany Václav Švolba Soukromý Volný čas
RAKOCHMEL s.r.o. Mgr. Miloslav Mánek Soukromý Zemědělství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Jan Švácha Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Tereza Matějovská Tereza Matějovská Soukromý Místní a reg. správa
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Miroslav Pánek  Miroslav Pánek Soukromý

Zemědělství

Platná od 7. 12. 2017 do 7. 12. 2018

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Břežany Václav Švolba Soukromý Volný čas
Divadelní soubor Tyl Čistá Mgr. Pavel Tintěra Soukromý Volný čas
RAKOCHMEL s.r.o. Mgr. Miloslav Mánek Soukromý Zemědělství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Jan Švácha Ing. Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Tereza Matějovská Tereza Matějovská Soukromý Místní a reg. správa
Jana Sedláčková Jana Sedláčková Soukromý Místní dědictví
PaedDr. Václav Skála PaedDr. Václav Skála Soukromý Školství
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Miroslav Pánek  Miroslav Pánek Soukromý Zemědělství

O nás

Výběrová komise

  • provádí předvýběr projektů na základě objektivních kritérií;
  • navrhuje pořadí projektů podle přínosu k plnění záměrů a cílů strategie rozvoje.

Předseda komise

Předsedkyní Výběrové komise
MAS Rakovnicko je
Bc. Monika Bechnerová

Dům dětí a mládeže v Rakovníku

Sektory graficky

MAS Rakovnicko, výběrová komise - zastoupení podle sektorů

Facebook

Facebook

Rakovnicko sobě

Pro nás a pro vás, společně, lokálně. Rakovnicko sobě.

Rakovnicko sobě

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4