ČB

Registrace na letošní ročník Čisté Berounky byla již ukončena! Děkujeme všem, kteří se rozhodli vyrazit              s námi. Těšíme se na viděnou 22. 4. 2023 AHOJ!

Integrovaný regionální operační program

Webové stránky MAS Rakovnicko, jejich provoz, správa a administrace, jsou součástí projektu Administrace SCLLD Rakovnicko - registrační číslo CZ.06.4.59/0.0/0.0/15_003/0002285, který je financován Evropskou unií prostřednictvím Integrovaného regionálního operačního programu.

Úspěšný web s.r.o.

Rodinná firma z Rakovníka, poskytující kompletní servis v oblasti webového vývoje. Tvorba webových stránek na přání a na míru konkrétnímu zákazníkovi. Webdesign a grafika na vysoce profesionální úrovni. Možnosti optimalizace stávajících webů.

Rodinná společnost z Rakovníka, která na trhu funguje již od roku 2012 a má na svém kontě téměř 300 realizovaných menších i větších projektů. Její primární činností je realizace webových stránek, e-shopů a informačních systémů (CRM) na profesionální úrovni a na míru požadavkům zákazníka.

Firma Úspěšný web je schopna nabídnout komplexní služby v oblasti webového vývoje. Od počáteční nezávazné konzultace, přes rozvržení informační struktury, naskicování a vytvoření webdesignu na klíč, po kompletní vývoj, spuštění a provoz finálního řešení na klíč. Samozřejmostí je pak následná spolupráce s následným rozvojem, SEO optimalizací, online marketingem a další.

Úspěšný web zároveň nabízí mateřským, základním, středním i vysokým školám možnost využití produktu Edukey, díky kterému mohou získat jednoduché a finančně dostupné řešení své školní webové prezentace. V současné době se jedná o nejpoužívanější řešení na Rakovnicku. Více se o možnostech systému dozvíte na webu Edukey.

Firma Úspěšný web s.r.o. vytvořila webové stránky či eshop také pro celou řadu místních podnikatelů, jako například PERMON, INVERA, Ellas burger a pizza, Optik DoDomu, MK keramika, Elektro - viola a mnoha dalším.

Pokud se i Vy chcete prezentovat na webu nebo svoje stávající stránky vylepšit a zmodernizovat, využijte přiložený kontakt.

Petr Slabý
Rubínova 1328, Rakovník