Ateliér Sidusrepas

Firma sídlící v Novém Strašecí a zabývající se výrobou malých i větších dekorací z různých materiálů.

Tvorba dekorací probíhá v Ateliéru Sidusrepas především pomocí laseru, kdy z dřevěné překližky vznikají různé jednoduché dekorační výřezy nebo složitější skládačky v podobě domečků, zvířat a podobně. Dekorace mohou být tematické, například vánoční či velikonoční nebo i netradiční, pro milovníky hudby, myslivosti či rybolovu. Skvěle se mohou hodit také k dalšímu tvoření, ať už s dětmi nebo pro radost dospělých. Přesně podle Vašeho přání pro Vás vyrobí ale také oblíbené zápichy do narozeninových nebo svatebních dortů, dřevěné medaile nebo roztodivné reklamní předměty.

Vznikají zde ale také dekorace nebo třeba kulisy mnohem větších rozměrů. V tomto případě spíše s využitím techniky papírmašé a práce s polystyrenem a dalšími materiály. Práci Ateléru Sidusrepas jste si tak mohli prohlédnout například v obchodním centru Letňany nebo v Muzeu T. G. Masaryka v Lánech, kde je umístěn třímetrový model automobilu Bugatti, pocházející právě z dílny pana Honzajka.

Výrobky z Ateliéru si můžete osobně prohlédnout a vybrat přímo v Novém Strašecí nebo na různých jarmarcích a trzích, kam pan Honzajk své výrobky také dováží. K nákupu můžete využít ale také eshop.

Pokud nenajdete, co hledáte, určitě neváhejte Ateliér kontaktovat. Věříme, že pokud to bude jen trochu možné, společně vymyslíte velké věci.

Ateliér Sidusrepas
Miroslav Honzajk