Jsme místní, jsme akční a jsme skupina. Jsme vaše holky z Masky

podporujeme zajímavé projekty, zajímáme se o dění v regionu, spolupracujeme, sdílíme a prostě máme rády Rakovnicko 😉

...a také právě teď pracujeme na Strategii nového programového období 2021 - 2027. Zde budeme uveřejňovat, jak přípravy postupují a co je nového 👍

Pomohlo by nám, pokud bychom znaly váš názor na navržené rozvojové potřeby. K tomuto účelu jsme si pro vás připravily dotazník. Pro všechny, kteří by byli ochotni se s námi o svůj názor podělit, je odkaz na dotazník zde.
Děkujeme 😊

❗️UPOZORNĚNÍ PRO VŠECHNY ZÁJEMCE O DOTACE❗️
Dne 8.2.2021 byla vyhlášena 6. výzva PRV. Příjem žádostí probíhá od 1.3.2021 do 16.4.2021. Více informací naleznete zde.

Aktualizace pravidel a příloh

Aktualizace pravidel a příloh 1

Souhrn změn a aktualizací pravidel a příloh v projektech zjednodušeného vykazování.

Ke včerejšímu dni, 14. 11. 2016 byla na stránkách MŠMT zauktualizována pravidla pro žadatele a příjemce zjednodušených projektů. Tato aktualizovaná pravidla jsou platná od 21. listopadu a jsou dostupná zde. Současně byla nahrána nová verze přílohy č. 3 a příloha č. 4 bude dle vyjádření OP VVV následovat v co nejkratším možném termínu z důvodů technických problémů.

V minulém týdnu byl také zveřejněn nový vzor právního aktu Rozhodnutí o poskytnutí dotace, který je v aktuálním znění dostupný zde.

K prvnímu listopadu došlo ke zveřejnění dalších vzorů příloh. Nyní tak na stránkách MŠMT naleznete vzory třídních knih pro klub, doučování a přípravy.

Změny v samotné výzvě naleznete přehledně také v souboru Změny výzvy - šablony souhrn, který je dostupný zde.

A pro školy, které stále ještě v oblasti šablon tápají, bychom doporučili článěk Šablony od A do Z, kde naleznete přehled základních doporučení a rad přímo od řídícího orgánu OP VVV. Snad se po jeho přečtení do realizace vrhnete po hlavě!

EU, MŠMT

Datum vložení: 15. 11. 2016 13:10