Výběrová komise

  • provádí předvýběr projektů na základě objektivních kritérií;
  • navrhuje pořadí projektů podle přínosu k plnění záměrů a cílů strategie rozvoje.

Předseda komise

Předsedkyní Výběrové komise
MAS Rakovnicko je
Václav Švolba

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Břežany

Sektory graficky

MAS Rakovnicko, výběrová komise - zastoupení podle sektorů

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Výběrová komise Místní akční skupiny Rakovnicko
 

Platná od 7. 12. 2017 do 7. 12. 2018

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Břežany Václav Švolba Soukromý Volný čas
Divadelní soubor Tyl Čistá Mgr. Pavel Tintěra Soukromý Volný čas
RAKOCHMEL s.r.o. Mgr. Miloslav Mánek Soukromý Zemědělství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Jan Švácha Ing. Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Tereza Matějovská Tereza Matějovská Soukromý Místní a reg. správa
Jana Sedláčková Jana Sedláčková Soukromý Místní dědictví
PaedDr. Václav Skála PaedDr. Václav Skála Soukromý Školství
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Miroslav Pánek  Miroslav Pánek Soukromý Zemědělství

 

Platná od 8. 12. 2018 do 7. 12. 2019

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Břežany Václav Švolba Soukromý Volný čas
RAKOCHMEL s.r.o. Mgr. Miloslav Mánek Soukromý Zemědělství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Jan Švácha Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Tereza Matějovská Tereza Matějovská Soukromý Místní a reg. správa
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Miroslav Pánek  Miroslav Pánek Soukromý

Zemědělství

 

Platná od 8. 12. 2019 do 24. 6. 2020

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Bc. Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Břežany Václav Švolba Soukromý Volný čas
Mgr. Alena Kellerová Mgr. Alena Kellerová Soukromý Školství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Ing. Jan Švácha Ing. Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Ing. Antonín Lev Ing. Antonín Lev Soukromý Zemědělství
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Radek Spurný Radek Spurný Soukromý

Zemědělství

ZŠ a MŠ Lubná Mgr. Radek Vyskočil Veřejný Školství
Ing. Simona Vršecká Ing. Simona Vršecká Soukromý Školství

 

Platná od 25. 6. 2020 

Název subjektu Zástupce Sektor Zájmová skupina
Dům dětí a mládeže v Rakovníku Bc. Monika Bechnerová Veřejný Volný čas
Obec Drahouš Alena Johnová Veřejný Místní a reg. správa
Obec Břežany Václav Švolba Veřejný Místní a reg. správa
Mgr. Alena Kellerová Mgr. Alena Kellerová Soukromý Školství
SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Rynholec  Zuzana Strouhalová Soukromý Volný čas
Jitka Valušová Jitka Valušová Soukromý Sociální péče
Ing. Jan Švácha Ing. Jan Švácha Soukromý Volný čas
Bc. Patricie Kovářová Bc. Patricie Kovářová Soukromý Školství
Ing. Antonín Lev Ing. Antonín Lev Soukromý Zemědělství
Bc. Markéta Špirková Bc. Markéta Špirková Soukromý Sociální péče
Radek Spurný Radek Spurný Soukromý

Zemědělství

ZŠ a MŠ Lubná Mgr. Radek Vyskočil Veřejný Školství
Ing. Simona Vršecká Ing. Simona Vršecká Soukromý Školství