Plénum MAS

  • schvaluje strategii komunitně vedeného místního rozvoje MAS;
  • schvaluje způsob hodnocení a výběru projektů, zejména výběrová kritéria pro výběr projektů;
  • schvaluje rozpočet MAS;
  • schvaluje výroční zprávu o činnosti a hospodaření MAS;
  • projednává statut společnosti.

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Plénum Místní akční skupiny Rakovnicko
 

  Jméno a příjmení Organizace Sektor Zájmová skupina
1 Ing. Jan Polák Město Jesenice Veřejný Místní a reg. správa
2 Alena Králičková Městys Kněževes Veřejný Místní a reg. správa
3 Jiří Loskot Městys Mšec Veřejný Místní a reg. správa
4 Václav Švolba Obec Břežany Veřejný Místní a reg. správa
5 Antonín Tauber Obec Drahouš Veřejný Místní a reg. správa
6 Blanka Čebišová Obec Čistá Veřejný Místní a reg. správa
7

Martin Dvořák

Obec Kolešovice Veřejný Místní a reg. správa
8 Ing. Antonín Ryska Obec Kounov Veřejný Místní a reg. správa
9 Ing. Josef Jedlička Obec Skryje Veřejný Místní a reg. správa
10 Ing. Pavel Moucha Obec Velká Buková Veřejný Místní a reg. správa
11 František Závora Obec Všetaty Veřejný Místní a reg. správa
12 Tomáš Cimrman Obec Srbeč Veřejný Místní a reg. správa
13 Jiřina Milerová Svazek obcí mikroregionu Kněževes Veřejný Místní a reg. správa
14 Milan Dvořák Základní škola a Mateřská škola Bez hranic Veřejný Školství
15 Jiřina Poděbradská Základní škola a Mateřská škola Kolešovice, okres Rakovník Veřejný Školství
16 Mgr. Petr Koníř Základní škola a mateřská škola Jesenice, okres Rakovník Veřejný Školství
17 Pavlína Jirsová Kozí farma Skryje - soukromý zemědělec Soukromý Zemědělství
18 Mgr. Pavel Škrle Farma Hedecko - soukromý zemědělec Soukromý Zemědělství
19 Martin Šmíd Lesní a zemědělská společnost Svatý Hubert, spol. s. r. o. Soukromý Zemědělství
20 Roman Hartl Roman Hartl Soukromý Místní dědictví
21 Markéta Hartlová Spolek pro Mutějovice, z.s. Soukromý Místní dědictví
22 Eva Janotová Občanské sdružení Kněževes 21. století Soukromý Volný čas
23 Bc. Markéta Špirková Domov Ráček o. p. s. Soukromý Sociální péče
24 Libuše Bestajovská Občanské sdružení Mšecko Soukromý Školství
25 Bc. Monika Mydlářová Společenství Dobromysl Soukromý Sociální péče
26 Jiří Čečrdle Sušárna Kolešovice, o. s. Soukromý Místní dědictví
27 Mgr. Pavel Tintěra Divadelní soubor Tyl Čistá Soukromý Volný čas
28 Ing. Jaroslav Mikoláš Okresní agrární komora Soukromý Zemědělství
29 Jiří Pesl SK Sparta Řevničov Soukromý Volný čas
30 Miroslav Vrána mladší Miroslav Vrána mladší Soukromý Školství
31 Hana Joglová Romodrom o. p. s. Soukromý Sociální péče
32 Ing. Vladimír Červený Tělocvičná jednota Sokol Křivoklát Soukromý Volný čas
33 Marie Rýdlová Aeroklub Rakovník, z. s. Soukromý Volný čas
34 Andrea Nytrová Parobková Centrum pro děti, mládež a dospělé DRAK, z. s. Soukromý Volný čas
35 Antonín Merhaut Rakozahrada, z. s. Soukromý Zemědělství
36 Ing. Jiří Froněk TJ TATRAN Rakovník Soukromý Volný čas
37 Ing. Vladimír Polcar Ing. Vladimír Polcar Soukromý Zemědělství
38 Mgr. Radek Vyskočil Základní škola a Mateřská škola Lubná Veřejný Školství