Pozvánka na semináře pro žadatele a příjemce

Typ: Strategie 2014 - 2020 | MAS Rakovnicko
Seminář MAS RakovnickoOperační program zaměstnanost a Integrovaný regionální operační program

Semináře pro žadatele a příjemce k Výzvě Místní akční skupiny Rakovnicko

Operační program zaměstnanost

Program seminářů:

9:00 Výzva MAS Rakovnicko - Zaměstnanost - I., Operační program zaměstnanost – neinvestiční projekty pro zaměstnanost.
10:00 Výzva MAS Rakovnicko – Sociální a terénní pracovníci - I., Operační program zaměstnanost – neinvestiční projekty pro sociální a terénní pracovníky

Integrovaný regionální operačních program

Program seminářů:

11:00 3.výzva MAS Rakovnicko-IROP-Hasiči, Integrovaný regionální operační program – investiční projekty pro stanice Hasičských záchranných sborů II. a III.

12:00 4.výzva MAS Rakovnicko-IROP-Sociální služby, Integrovaný regionální operační program – investiční projekty pro sociální služby.

Témata semináře:

Práce v MS2014+ (registrace, založení žádosti), Informace k výzvě MAS, Informace k podporovaným aktivitám výzvy, procesy hodnocení a výběru projektů ze strany MAS, základní povinnosti žadatele a příjemce, uvedení relevantních dokumentů pro přípravu žádosti.

Termín konání: pátek 12. 10. 2018

Místo konání: kancelář MAS Rakovnicko, Lubenská 2250, Rakovník 269 01, číslo dveří 402

Registrace nutná na: dvorakova@mas-rakovnicko.cz, 606 788 143

Vytvořeno: 17. 9. 2018